WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Uniwersalne i wszechstronne wykształcenie

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oferuje nowoczesne studia I i II stopnia na kierunku „administracja”. Studia te pozwolą Ci zdobyć rzetelne, wszechstronne wykształcenie – połączyć wiedzę teoretyczną z umiejętnościami praktycznymi. Warto rozpocząć studia u nas, bo masz zapewnioną możliwość studiowania na I i II stopniu. Nowatorskie metody kształcenia i egzaminowania zapewniają nowoczesne studiowanie pozwalające w pełni wykorzystać Twój czas i potencjał.

Stale zmieniający się rynek pracy oraz oczekiwania pracodawców wymagają od pracowników coraz większej wiedzy,umiejętności i kompetencji. W obecnych czasach szczególnie wartościowe staje się wykształcenie dające szansę na podjęcie pracy w różnych instytucjach, jak i możliwość przekwalifikowania się. Dostrzegając takie potrzeby proponujemy Ci nowoczesną ofertę dydaktyczną: „nowy kierunek studiowania – administracja//zarządzanie”.

Studia rozpoczynasz na kierunku „administracja//zarządzanie”. Pierwszy rok ma chrakter ogólny i przygotowuje Cię do podjęcia świadomej i rozsądnej decyzji o wyborze kierunku studiów i specjalności. Decyzję tę podejmiesz dopiero pod koniec I roku studiów. Wybierając kierunek „administracja” będziesz mieć pewność uzyskania wszechstronnego wykształcenia pozwalającego na odnalezienie się na rynku pracy. Uzupełnieniem tego wykształcenia są specjalności, które realizujemy nowoczesnymi metodami i w nowatorski sposób. Student sam wybiera, jaką specjalność chce studiować. Jednak jeśli wybrana przez Ciebie specjalność nie zostanie utworzona, to masz możliwość studiowania jej według toku indywidualnego. Możesz także studiować kilka specjalności równocześnie.
 

 

Zapraszam do podjęcia studiów

dr Przemysław Niemczuk.

 

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO