WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Parnerstwo z Wyższą Szkołą Policyjną w Szczytnie

Wspólne prowadzenie badań naukowych oraz zajęć dydaktycznych, kursów, seminariów, warsztatów i konferencji, wspieranie działalności wydawniczej oraz wymiany studenckie. To główne założenia porozumienia podpisanego pomiędzy WSPiA Rzeszowską Szkołą Wyższą oraz Wyższą Szkołą Policji w Szczytnie.

Porozumienie podpisane przez WSPiA oraz WSPol w Szczytnie określa zasady współpracy dydaktycznej, naukowo-badawczej oraz wydawniczej. Współpraca obejmować będzie m.in. wymianę doświadczeń w zakresie jakości kształcenia studentów oraz wzajemne wizyty robocze mające na celu zapoznanie się z programami studiów. Uczelnie będą się wspierać także w zbieraniu materiałów do opracowań naukowych i dydaktycznych, w wymianie doświadczeń w zakresie metodyki nauczania oraz rozbudowy i modernizacji bazy dydaktycznej.

W ramach porozumienia WSPiA oraz WSPol będą organizować wspólne kursy, seminaria, warsztaty, konferencje, badania naukowe oraz opracowywać publikacje, analizy, raporty i ekspertyzy. Porozumienie ma także na celu wymianę materiałów dydaktycznych i umożliwienie korzystania ze zbiorów bibliotecznych.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2021
Realizacja: SOLVEO