WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Zarządzanie eventowe - specjalność podstawowa

Zarządzanie eventowe – NOWOŚĆ

Branża organizacji imprez i wydarzeń należy do najbardziej rozwijających się zarówno w Polsce jak i innych krajach Europy. Jej specyfiką jest ogromna różnorodność co do charakteru, wielkości czy złożoności organizowanych wydarzeń oraz ogromna szybkość dostosowywania się do potrzeb zmieniającego się rynku a także umiejętność kreacji jego trendów i oczekiwań. Specjalność „zarządzanie eventowe” jest odpowiedzią na takie rosnące zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów z dziedziny szeroko rozumianego obszaru ich kreowania, planowania, przygotowywania oraz realizacji.

Specjalność Zarządzanie eventowe pozwoli studentom na pogłębienie wiedzy z zakresu przygotowań, planowania, zarządzania projektowego i zasobami ludzkimi w trakcie imprez i wydarzeń. Studenci uzyskają wiedzę z zakresu charakterystyki różnego rodzaju wydarzeń, od konferencyjnych czy targowych poprzez rodzinno-okolicznościowe a na największych imprezach masowych, zarówno sportowych jak i artystyczno-rozrywkowych kończąc. Studenci zostaną też wyposażeni w wiedzę z zakresu zarządzania projektowego, zasad budowania i sposobów zarządzania zespołami ludzkimi, prowadzenia negocjacji, budowania i sprzedaży ofert handlowych a także modeli zarządzania największymi obiektami widowiskowo-sportowymi w Polsce. Poznają również zasady współdziałania organizatorów ze służbami państwowymi i strukturami samorządowymi a także wymogi z zakresu prawa zamówień publicznych przy organizacji wybranych imprez. Będą przygotowani do podejmowania zatrudnienia w różnych miejscach i podmiotach organizujących, obsługujących lub nadzorujących imprezy sportowe, koncerty, targi, konferencje, imprezy okolicznościowe lub świadczące usługi hotelarskie, cateringowe,. 

Praca dla absolwenta specjalności Zarządzanie eventowe: Pracownik agencji eventowej, pracownik domu mediowego, pracownik usług hotelarskich i ośrodków wypoczynkowych, pracownik miejsc organizacji imprez okolicznościowych, pracownik usług cateringowych i obsługi stref Premium, pracownik operatorów hal i aren widowiskowo-sportowych, pracownik instytucji sektora bezpieczeństwa w zakresie zarządzania imprezami, pracownik struktur państwowych i samorządowych w zakresie obsługi i nadzoru nad organizacją imprez masowych.

 

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2021
Realizacja: SOLVEO