WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Zarządzanie menedżerskie - specjalność dodatkowa

ZARZĄDZANIE MENEDŻERSKIE

Celem specjalności jest przygotowanie studentów do profesjonalnego zarządzania przedsiębiorstwem, kreacji wartości przedsiębiorstwa oraz zarządzania zespołami w kluczowych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa, a mianowicie: zasobów ludzkich, operacyjnym, sprzedaży i marketingu oraz rachunkowości i finansów. Szczególny nacisk kładzie się na wykształcenie kompetencji menedżerskich, poczynając od analizy  i diagnozy sytuacji, po podejmowanie decyzji zarządczych w zmiennych warunkach otoczenia przedsiębiorstwa.

Specjalność ta stworzona jest dla studentów chcących poznać uwarunkowania podejmowania decyzji menedżerskich w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Nabywają oni umiejętności zarządzania swoim czasem oraz podległego zespołu, zarządzają projektami oraz wdrażają metodę myślenia projektowego w celu identyfikowania i rozwiązywania problemów w przedsiębiorstwie.

Program kształcenia na specjalności pozwala studentom rozwijać swoje pasje i zainteresowania w obszarze zarządzania. Wykształca równocześnie zdolności menedżerskie poprzez aktywny udział w rozwiązywaniu studiów przypadków bazujących na realnych sytuacjach zarządczych. Absolwenci tej specjalności powinni uzyskać wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania oraz nabyć predyspozycje do pełnienia roli menedżera  w przedsiębiorstwie.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2021
Realizacja: SOLVEO