WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Zarządzanie w biznesie - specjalność podstawowa

ZARZĄDZANIE W BIZNESIE

Celem specjalności jest zapoznanie studentów z istotnymi obszarami działalności małej i średniej firmy, przekazanie aktualnej wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem. Absolwenci tej specjalności uzyskują wiedzę niezbędną do założenia własnej firmy, jej prowadzenia  i rozwoju.
Specjalność została przygotowana z myślą o tych, którzy prowadzą lub planują rozpocząć działalność gospodarczą, zarządzających oraz pracownikach małych i średnich firm. Dla wszystkich, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności w obszarze funkcjonowania małych i średnich przedsiębiorstw.

Po ukończeniu specjalności absolwenci zdobędą wiedzę i umiejętności na temat identyfikacji problemów i ich rozwiązań w każdym obszarze przedsiębiorstwa, zachowania w sytuacjach kryzysowych z wykorzystaniem właściwych procedur postępowania oraz roli współczesnego przedsiębiorcy potrafiącego zakładać własną działalność  gospodarczą, wprowadzać innowacje do biznesplanu oraz skutecznie pozyskiwać środki finansowe na rozwój działalności gospodarczej.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2021
Realizacja: SOLVEO