WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Zarządzanie to dobry start - start w karierę!

Zgodnie z definicją, mianem zarządzania określa się szereg działań, procesów i decyzji stosowanych w odniesieniu do zasobów organizacji, czyli osób i kapitału. Mają one zapewnić jej efektywne funkcjonowanie prowadzące do osiągnięcia zamierzonych celów. Upraszczając można powiedzieć, że zarządzanie to działanie umożliwiające realizację celów w sposób jak najbardziej efektywny. To także sztuka właściwej organizacji pracy. Pozwala ona na sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa przy wykorzystaniu wiedzy i umiejętności pracowników. To również nauka o tym, jak skutecznie prowadzić biznes.

Zarządzanie to także sztuka dokonywania wyborów. Duża różnorodność i dynamika działań oraz zmiany zachodzące w otoczeniu organizacji wymuszają na menedżerach ciągłe podejmowanie decyzji. Część z nich będzie dr Bożena Sowa, Prorektor WSPiA, Dziekan Kolegium Zarządzania miała wpływ na bieżące funkcjonowanie, część zaś będzie miała charakter strategiczny. Ich efekty będą znane w przyszłości. Dopiero wtedy będzie można określić, czy były to decyzje trafne, czy chybione. Dobry menedżer, wyposażony w wiedzę i umiejętności nie unika podejmowania decyzji i nie obawia się wynikającej z nich odpowiedzialności.

Studia na kierunku „zarządzanie” w WSPiA przygotują Cię do bycia sprawnym i odpowiedzialnym menedżerem. Stopniowo, krok po kroku zdobędziesz wiedzę, która będzie stanowiła solidną podstawę Twojej dalszej kariery zawodowej. Wiele osób łączy swoją przyszłość z „zarządzaniem”, gdyż praca po tym kierunku jest pełna wyzwań, co pozwala na uniknięcie zawodowej rutyny. Daje też możliwości wszechstronnego rozwoju i awansu zawodowego oraz satysfakcję z osiąganych sukcesów.

Jako absolwent znajdziesz pracę na różnych szczeblach zarządzania w przedsiębiorstwach wszystkich sektorów gospodarki. Będziesz także wyposażony w umiejętności pozwalające na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

 

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną i podjęcia studiów

na kierunku „zarządzanie” w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej,

dr Bożena Sowa.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2021
Realizacja: SOLVEO