WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Elektroniczny system składania podań do dziekanatu

Elektroniczny system składania podań uruchomiony został w związku z obecną sytuacją pandemiczną i wprowadzaniem kolejny obostrzeń związanych m.in. z funkcjonowaniem szkół wyższych. WSPiA, mając na uwadze bezpieczeństwo studentów i pracowników Uczelni, umożliwia swoim studentom załatwianie ważnych spraw studenckich za pomocą nowoczesnych narzędzi elektronicznych, bez konieczności wychodzenia z domu.

Nowoczesny elektroniczny system składania podań studenckich do dziekanatu jest wirtualną platformą pozwalającą na zdalne składanie wniosków i otrzymywanie decyzji bez konieczności przesyłania formularzy w dotychczasowej formie. Student po zalogowaniu się przez swoje indywidualne konto może złożyć interesujący go wniosek w formie zdalnej, a po jego rozpatrzeniu otrzymać na to konto decyzję również w formie elektronicznej.

W celu zalogowania się do systemu należy:

  • przejśc na stronę e-uslugi.wspia.eu
  • wybrać usługę o nazwie e-Student
  • zalogować się do systemu.

Szczegółową instrukcję logowania do systemu oraz jego obsługi studenci otrzymali na swoją pocztę e-mail oraz i Wirtualnej Uczelni.

Oprócz elektronicznego systemu składania podań w dalszym ciągu każdy student ma możliwość złożenia podania w formie papierowej i uzyskania decyzji w tej samej formie.

Będzie to możliwe w okresie przejściowym do końca semestru zimowego roku akademickiego 2020/2021.

Docelowo, od semestru letniego roku akademickiego 2020/2021 Uczelnia planuje całkowite przejście na podania w formie elektronicznej.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2022
Realizacja: SOLVEO