WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Konferencje aktualne

Galicyjskie Seminarium Postępowania Administracyjnego

24.03.2021
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa od wielu lat regularnie organizuje konferencje naukowe dotyczące różnych zagadnień prawa administracyjnego. Jednym z wydarzeń budzących duże zainteresowanie ogólnopolskiego środowiska naukowego jest cykl Galicyjskich Seminariów Postępowania Administracyjnego. Przypominamy je w ramach cyklu „25 lat WSPiA – historia”. Do tej pory odbyły się dwa spotkania. Niestety kolejna konferencja z powodu pandemii koronawirusa została przełożona na inny termin.

Konferencja Naukowa Doktorantów WSPiA

25.02.2021
„Aktualne problemy tworzenia i stosowania prawa” to tytuł kolejnej Konferencji Naukowej Doktorantów w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. W tym roku ze względu na pandemię konferencja zorganizowana zostanie w formie on-line na platformie ZOOM. Konferencja odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 lutego 2021 r. o godzinie 10:00.

Zjazd katedr prawa karnego i kryminologii

08.10.2018
“Prawo karne wobec wyzwań współczesności”

W WSPiA obradował X Ogólnopolski Zjazd Katedr Prawa Karnego i Kryminologii

27.09.2018
„Prawo karne wobec wyzwań współczesności” to temat zorganizowanego w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej X Ogólnopolskiego Zjazdu Katedr Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii. W dyskusji uczestniczyło ponad 150 naukowców, specjalistów z zakresu prawa karnego i kryminologii. WSPiA jest pierwszą w Polsce niepubliczną Uczelnią prawniczą, której powierzono organizacje tego wydarzenia.

„Milczenie administracji” – tematem dyskusji w WSPiA

08.08.2018
Ponad 50 ekspertów z zakresu prawa administracyjnego z największych ośrodków akademickich w Polsce weźmie udział w II Galicyjskim Seminarium Postępowania Administracyjnego. Tematem konferencji organizowanej przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą będzie „Milczenie administracji” jako ułatwienie dla obywateli. Seminarium rozpocznie się w najbliższy czwartek 13 września 2018 r. o godzinie 10:00.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2022
Realizacja: SOLVEO