WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Aktualności

Praktyczny Poniedziałek w WSPiA

26.05.2017
Spotkanie z ciekawym człowiekiem, Dzień karnisty, quiz konstytucyjny, symulowane oględziny miejsca zdarzenia, warsztaty psychologiczne oraz zajęcia Sprawnościowe. Tak będzie wyglądał kolejny Praktyczny Poniedziałek dla studentów WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Do udziału w przygotowanych atrakcjach zapraszamy 29 maja 2017 r. od godziny 10:00.

Odwiedź namiot WSPiA na 8. Interaktywnym Pikniku Wiedzy „Dzień Odkrywców”

26.05.2017
W najbliższą sobotę 27 maja 2017 r. w Rzeszowie odbędzie się ósmy już Interaktywny Piknik Wiedzy „Dzień Odkrywców”. Nie zabraknie na nim stoiska WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. W naszym namiocie na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji m.in. walizy kryminalistyczne, fantomy do pozoracji ran i urazów, zestawy do tzw. antropologii kryminalnej, narko i alkogogle, wariograf oraz pokazy technik kryminalistycznych. Do spotkań i rozmów ze studentami WSPiA zapraszamy od 11:00 do 18:00.

Głosuj – decyduj, czyli wybory do Rad Kolegiów w WSPiA

22.05.2017
31 kandydatów wystartowało w tegorocznych wyborach do Rad Kolegiów, a tym samym do Samorządu Studenckiego WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Głosowanie rozpoczęło się 15 maja i potrwa aż do 30 maja 2017 r. Lokal wyborczy znajduje się w siedzibie Samorządu – p. 2.02 na drugim piętrze w budynku A (w starym klubie studenckim).

W WSPiA dyskutowano na temat współczesnych wyzwań bezpieczeństwa

22.05.2017
Prawie 300 naukowców oraz praktyków z zakresu prawa i bezpieczeństwa wzięło udział w konferencji naukowej pt. „Nowy wymiar bezpieczeństwa” w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Dyskusja odbyła się pod patronatem prof. Jerzego Posłusznego, Rektora WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej oraz Ministra Sprawiedliwości – Prokuratora Generalnego. Konferencja była częścią organizowanego przez WSPiA IV Podkarpackiego Młodzieżowego Święta Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Uczelniane Targi Pracy w WSPiA

19.05.2017
Kilkunastu pracodawców, instytucji i przedstawicieli służb mundurowych weźmie udział w Uczelnianych Targach Pracy w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich studentów naszej uczelni. Początek już w najbliższy wtorek 23 maja 2017 r. Organizatorem targów jest Akademickie Biuro Karier działające w WSPiA.

Zapraszamy na Praktyczny Poniedziałek w WSPiA.

19.05.2017
22 maja 2017 r. w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej zorganizowany zostanie kolejny Praktyczny Poniedziałek. Tym razem studenci będą mogli uczestniczyć w interesujących konferencjach i seminariach naukowych, symulowanych rozprawach sądowych, warsztatach i zajęciach sprawnościowych. Początek o godziny 10:00.

Tak działają służby mundurowe na Podkarpaciu, czyli Święto Bezpieczeństwa w WSPiA

17.05.2017
Ponad 2 tys. uczniów, studentów i mieszkańców Rzeszowa wzięło udział w zorganizowanym w środę 17 maja 2017 r. IV Podkarpackim Młodzieżowym Święcie Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Przez cały dzień w kampusie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej można było zobaczyć m.in. pokazy minersko-pirotechniczne, pożarnicze, tłumienia buntu więźniów, symulacje wypadku drogowego oraz ekspozycje wyposażenia służb i instytucji ochrony bezpieczeństwa. Zorganizowane zostały także konferencje naukowe dotyczące bezpieczeństwa oraz konkursy sprawnościowe.

Studencko-uczniowska konferencja naukowa w WSPiA

16.05.2017
Kilkudziesięciu studentów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych weźmie udział w studencko-uczniowskiej konferencji naukowej w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Dyskusja pt. „Młodzież a przestrzeń nowych zagrożeń” odbędzie się w środę 17 maja 2017 r. Jest to jeden z elementów organizowanego przez WSPiA IV Podkarpackiego Młodzieżowego Święta Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Uwaga! W środę parkingi na terenie WSPiA będą zamknięte

15.05.2017
Już w najbliższą środę 17 maja 2017 r. w kampusie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej odbędzie się IV Podkarpackie Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jak co roku na uczestników imprezy czekać będzie wiele atrakcji m.in. pokazy i prezentacje przygotowane przez różne służby mundurowe. Ze względu na rozmiar imprezy przez cały dzień zamknięte będą wszystkie parkingi w naszym kampusie.

Współczesne wyzwania w zakresie bezpieczeństwa tematem dyskusji w WSPiA

15.05.2017
„Nowy wymiar bezpieczeństwa” to temat ogólnopolskiej konferencji naukowej, która odbędzie się w najbliższą środę 17 maja 2017 r. w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. W dyskusji uczestniczyć będzie kilkudziesięciu naukowców i praktyków z zakresu prawa i bezpieczeństwa. Konferencja jest częścią organizowanego przez WSPiA IV Podkarpackiego Młodzieżowego Święta Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2017
Realizacja: SOLVEO