WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Aktualności

Wykładowca WSPiA uczestnikiem międzynarodowej konferencji w Atenach

21.10.2019
Dr Marta Pietras-Eichberger, Prodziekan – Zastępca Dyrektora Kolegium Prawa WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej znalazła się w gronie przedstawicieli 30 państw z całego świata zaproszony do udziału w 15. Międzynarodowej Konferencji Europejskiego Stowarzyszenia Prawa Międzynarodowego. Podczas konferencji zorganizowanej pod koniec września 2019 r. w Atenach wykładowca WSPiA wygłosiła referat na temat prawnych i politycznych aspektów transformacji UE w federację.

WSPiA i BorgWarner w trosce o środowisko

21.10.2019
Instalacja pięciu czujników monitorujących jakości powietrza, które wdychamy – to główne założenia nowego programu dla mieszkańców Rzeszowa zaproponowanego przez działająca w podrzeszowskiej Jasionce firmę BorgWarner. Jednym z partnerów projektu została WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, która w swoim kampusie zainstaluje jeden z czujników. Wyniki pomiarów na bieżąco będzie można obserwować w Internecie.

Otrzęsiny pierwszaków w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej

18.10.2019
Uwaga! Uwaga! Studenci WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, a szczególności pierwszaki! Już w najbliższy czwartek 24 października zapraszamy Was na otrzęsiny studentów pierwszego roku. Tym razem gwiazdą imprezy będzie CLEO. Tradycyjnie już w rzeszowskim „Bajka Disco Club” na studentów czekać będą dwie sale i impreza rozkręcana przez najlepszych DJ-ów.

Studenci WSPiA na podium II konkursu Mediacyjnego w Rzeszowie

18.10.2019
Elwira Rak, Aleksandra Gutkind-Kachniarz, Danel Sokalski oraz Marcin Sierżęga, zajęli drugie miejsce w II drużynowych konkursie Mediacyjnym dla studentów uczelni wyższych. Konkurs zorganizowany został przez Prezesa Sądu Okręgowego w Rzeszowie w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji. Jury wysoko oceniło przygotowanie studentów WSPiA, sposób prowadzenia mediacji oraz zaangażowanie w przygotowaną symulację.

Wybierz nowego Rzecznika Praw Studenta

17.10.2019
Eliza Bąba oraz Oskar Lipiński, studenci II roku stacjonarnych studiów II stopnia na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” to kandydaci, którzy startują w wyborach na nowego Rzecznika Prawa Studenta w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Wybory odbędą się równocześnie z głosowaniem do Studenckich Rad Kolegiów Dydaktycznych. Poniżej prezentujemy kandydatów, którzy będą dbali o studentów naszej Uczelni.

Wybory do Studenckiej Rady Kolegium Administracji i Bezpieczeństwa Wewnętrznego

16.10.2019
14 kandydatów będzie walczyć o wejście do Studenckiej Rady Kolegium Administracji i Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Studenci kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” wybiorą 8 osób, a „administracji” 3 swoich przedstawicieli. Wybory rozpoczną się w sobotę 19 października 2019 r. Poniżej prezentujemy sylwetki kandydatów.

Wybierz swoich przedstawicieli do Studenckiej Rady Kolegium Prawa

16.10.2019
19 października 2019 r. w WSPiA rozpoczną się wybory nowych Studenckich Rad Kolegiów Dydaktycznych. Swoich przedstawicieli wybiorą m.in. studenci jednolitych studiów magisterskich na kierunku „prawo”. O pięć miejsc w Radzie walczy sześciu kandydatów. Zobacz, na kogo możesz zagłosować.

Studenci „zarządzania” wybierają swoich przedstawicieli

16.10.2019
3 studentów kierunku „zarządzanie” utworzy Studencką Radę Kolegium tego kierunku. Wybory rozpoczną się w sobotę 19 października i potrwają do wtorku 29 października 2019 r. Członkowie Studenckiej Rady Kolegium „Zarządzania” wejdą później w skład Samorządu Studenckiego. Poznaj kandydatów, na których możesz oddać swój głos.

Podnieś swoje kwalifikacje z WSPiA

15.10.2019
20 atrakcyjnych kierunków Studiów Podyplomowych w tym 11 nowości dostosowanych do potrzeb rynku pracy – tak prezentuje się oferta WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej dla osób chcących uzupełnić swoją wykształcenie o specjalistyczną wiedzę. W ofercie znalazły się kierunki z zakresu „administracji”, „bezpieczeństwa”, „prawa” i „zarządzania”. Rekrutacja trwa do końca października 2019 r.

Rusza III edycja programu „Legia Akademicka”

11.10.2019
Jesteś zainteresowany wstąpieniem do Legii Akademickiej? Chcesz odbyć teoretyczne i praktyczne szkolenie wojskowe? Zgłoś się do udziału w programie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Ministerstwa Obrony Narodowej. To już III edycja popularnej wśród studentów „Legii Akademickiej”.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2019
Realizacja: SOLVEO