WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Aktualności

Zaczynasz studia w WSPiA. Pomożemy Ci na starcie

25.07.2017
Spotkania z Władzami Uczelni i opiekunami roku, tydzień integrujący pierwszaków, specjalne wydanie magazynu studenckiego „eSeMeS” oraz pomoc przedstawicieli Samorządu Studenckiego i Rzecznik Praw Studenta. Rozpoczynając studia w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej, nie musisz się o nic martwić. Uczelnia pomoże Ci odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Poznaj Kampus, w którym będziesz studiować

24.07.2017
3 nowoczesne i doskonale wyposażone budynki dydaktyczne, klub Studencki „Zemsta Docenta”, ogród wypoczynkowy, restauracja, siłownia, dwie hale sportowe, sala do treningu sztuk walki, kilkadziesiąt sal wykładowych oraz parking dla ponad 800 samochodów. To wszystko na 21 tys. metrów kwadratowych. Tak prezentuje się kampus WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, czyli miejsce, w którym będziesz studiować.

Poznaj nasze Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej

21.07.2017
Ponad milion złotych to wartość wyposażenia Podkarpackiego Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej. Centrum zajmuje całe drugie piętro budynku Collegium Securitatis w rzeszowskim kampusie Uczelni. Z pracowni będziesz korzystać podczas zajęć praktycznych w WSPiA, ucząc się zawodu prokuratora, policjanta czy technika kryminalistycznego.

Prawnicy z WSPiA praktykę zdobywają już w czasie studiów

21.07.2017
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa od wielu lat bardzo mocno współpracuje z Kancelarią Adwokacką AXELO. W ramach współpracy nasi studenci mogą uczestniczyć w stażach oraz wspólnie prowadzonych „ścieżkach aplikacyjnych”. Wszystko po to, aby student już w czasie studiów mógł poznać zawody prawnicze od praktycznej strony i zdobyć doświadczenie niezbędne w późniejszej pracy.

Podkarpackie Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa w WSPiA

20.07.2017
Pokazy minersko-pirotechniczne, pożarnicze, tłumienia buntu więźniów, symulacje wypadku drogowego oraz ekspozycje wyposażenia służb i instytucji ochrony bezpieczeństwa. To tylko przykłady atrakcji przygotowywanych co roku na Podkarpackie Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa Wewnętrznego organizowane przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą. W imprezie uczestniczy ponad 2 tys. uczniów, studentów i mieszkańców Rzeszowa.

Absolwenci WSPiA odebrali dyplomy ukończenia studiów

19.07.2017
Absolwenci studiów magisterskich na kierunku „Administracja” i „Bezpieczeństwo wewnętrzne” oraz jednolitych studiów magisterskich na kierunku „Prawo” w WSPiA w minioną sobotę 22 lipca 2017 r. odebrali dyplomy ukończenia studiów. Było to blisko 200 osób, które w ostatnim czasie uzyskały stopień magistra. W uroczystej Graduacji oprócz absolwentów i władz WSPiA uczestniczyła także kadra naukowa uczelni oraz rodziny tegorocznych absolwentów.

Studentka WSPiA Ambasadorem Deloitte

17.07.2017
Żaneta Hus, studentka II roku studiów I stopnia na kierunku „Zarządzanie” w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej została Ambasadorką Deloitte. Jest jednym z trzech studentów z Rzeszowa, którzy biorą udział w najnowszej edycji ogólnopolskiego projektu największej firmy doradczej na świecie. Studentka WSPiA przez najbliższy rok będzie reprezentować firmę Deloitte w środowisku studenckim.

Masz „Pomysł na biznes” – weź udział w studenckim konkursie

11.07.2017
W WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej rusza kolejna edycja konkursu „Pomysł na biznes”. Konkurs już po raz piąty ma zachęcić studentów do stworzenia koncepcji własnej działalność gospodarczą, którą ocenią specjaliści m.in. z zakresu ekonomii oraz doświadczeni przedsiębiorcy. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy napisać biznesplan i przesłać go organizatorom konkursu do 20 września 2017 r.

Poznaj nowoczesne sposoby studiowania w WSPiA

07.07.2017
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa w miejsce tradycyjnego zdawania egzaminów wprowadziła nowatorski system sprawdzania wiedzy i nauczania, czyli „EDR-SBS” (Edukator – Step-By-Step). Jego główne założenia – to zbieranie przez studenta punktów za systematyczne zaliczanie przedmiotów podzielonych na tematy. „EDR-SBS” to część realizowanego przez Uczelnię programu Nowy Wymiar Studiowania.

Kierunki studiów w WSPiA najlepsze na Podkarpaciu

05.07.2017
Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne oraz Prawo w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej to najlepsze kierunki studiów na Podkarpaciu i jedne z najlepszych w Polsce. Tak wynika z obiektywnych rankingów m.in. Perspektyw czy Dziennika Gazety Prawnej. Co bardzo ważne są to najbardziej miarodajne rankingi, ponieważ oceniają kierunki studiów o co od lat postulowała WSPiA.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2017
Realizacja: SOLVEO