WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Aktualności

Maturzyści poznali najlepsze na Podkarpaciu kierunki studiów w WSPiA

22.09.2017
Kilka tysięcy przyszłorocznych maturzystów odwiedziło stoisko WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej podczas tegorocznego „Salonu Maturzystów”. Imprezę jak co roku zorganizował miesięcznik „Perspektywy”. Na największym stoisku targowym WSPiA prezentowała m.in. praktyczne pokazy z zakresu Kryminalistyki i Kryminologii oraz ofertę edukacyjną przygotowaną dla nowych maturzystów. Z maturzystami spotkała się nasza studencka ekipa targowa oraz pracownicy Uczelni.

Zapraszamy na V Święto Absolwenta WSPiA

19.09.2017
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa już po raz V zaprasza wszystkich absolwentów uczelni na coroczne Święto Absolwenta. W tym roku impreza odbędzie się 30 września 2017 r. w ogrodach WSPiA. Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich ponad 20 lat ukończyły naukę w murach naszej Uczelni. Na zgłoszenia czekamy do 28 września. Zapraszamy!

Kolejne miliony na kształcenie studentów WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej

15.09.2017
Ponad 3 mln 300 tys. zł to wartość kolejnych Unijny projektów, z których skorzystają studenci WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Uczelnia otrzymała pieniądze z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na trzy projekty. Dwa o wartości 2,5 mln obejmują płatne staże dla studentów. Pozostałe pieniądze przeznaczone będą na rozwój Akademickiego Biura Karier. Są to kolejne unijne fundusze pozyskane przez Uczelnię w tym roku. Łącznie na podnoszenie kompetencji i staże dla studentów WSPiA otrzymała ponad 9 mln zł.

Wykładowca WSPiA został ekspertem z zakresu badań poligraficznych

08.09.2017
Mgr Arkadiusz Szajna, wykładowca WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej został jedynym na Podkarpaciu i jednym z pierwszych w Polsce ekspertem z zakresu badań poligraficznych certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Badań Poligraficznych. Certyfikat uzyskał po ukończeniu prawie 200-godzinnego kursu prowadzonego przez ekspertów m.in. z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Administratywiści będą dyskutować o zmianach w postępowaniu administracyjnym

08.09.2017
„Reforma prawa o postępowaniu administracyjnym – wyzwania i zagrożenia” to tytuł ogólnopolskiej konferencji naukowej organizowanej przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą. Podczas dyskusji podjęta zostanie próba rozwiązania sporu o model nowego Kodeksu postępowania administracyjnego oraz perspektyw jego rozwoju. W konferencji uczestniczyć będzie kilkudziesięciu administratywistów z całej Polski. Udział spotkaniu zapowiedział także Wiceminister Rozwoju Mariusz Haładyj.

Studia za darmo? W WSPiA to możliwe!

06.09.2017
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to jedna z największych niepublicznych uczelni akademickich na Podkarpaciu. Od wielu lat wspomaga finansowo swoich studentów. Taka pomoc bardzo często pozwala na studiowanie za darmo oraz finansowanie codziennego życia w trakcie studiów. Pieniądze na stypendia dla naszych studentów pochodzą m.in. z budżetu państwa. Co roku jest to kwota sięgająca blisko 7 mln zł.

Studia II stopnia – twoja szansa na lepszą przyszłość.

05.09.2017
Jeśli kończysz w tym roku akademickim studia I stopnia, to na pewno zastanawiasz się jak ułożyć swoją karierę zawodową. My proponujemy Ci dalszą edukację, dzięki której zyskasz perspektywy na pracę na wyższym stanowisku z lepszą pensją. Chodzi oczywiście o studia II stopnia na jednych z najlepszych na Podkarpaciu kierunków studiów.

Wystartowała tura poprawkowa w systemie „EDR-SBS”

04.09.2017
W poniedziałek 4 września 2017 w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej ruszyła tura poprawkowa dla studentów zdających egzaminy w ramach nowatorskiego sposobu zaliczania przedmiotów „EDR-SBS”. Z tury poprawkowej skorzystać mogą studenci, którzy nie uzbierali minimum punktów wymaganych do zaliczenia przedmiotu oraz osoby chcące poprawić swoją ocenę.

Poznaj nasze Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej

04.09.2017
Ponad milion złotych to wartość wyposażenia Podkarpackiego Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej. Centrum zajmuje całe drugie piętro budynku Collegium Securitatis w rzeszowskim kampusie Uczelni. Z pracowni będziesz korzystać podczas zajęć praktycznych w WSPiA, ucząc się zawodu prokuratora, policjanta czy technika kryminalistycznego.

Poznaj Kampus, w którym będziesz studiować

04.09.2017
3 nowoczesne i doskonale wyposażone budynki dydaktyczne, klub Studencki „Zemsta Docenta”, ogród wypoczynkowy, restauracja, siłownia, dwie hale sportowe, sala do treningu sztuk walki, kilkadziesiąt sal wykładowych oraz parking dla ponad 800 samochodów. To wszystko na 21 tys. metrów kwadratowych. Tak prezentuje się kampus WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, czyli miejsce, w którym będziesz studiować.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2017
Realizacja: SOLVEO