WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Aktualności

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw w WSPiA

17.02.2017
Seminarium naukowe na temat „Naruszania praw człowieka we współczesnym świecie” oraz dodatkowe dyżury w Klinice Prawa WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. W taki sposób studenci Uczelni włączą się w ogólnopolski „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”, który rozpocznie się w poniedziałek 20 lutego i potrwa do niedzieli 26 lutego 2017 r. „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw” organizowany jest w WSPiA już po raz trzeci.

Startup Europe Week w WSPiA za nami

14.02.2017
Prawie 200 uczestników, kilkanaście spotkań, warsztatów, szkoleń i konsultacji marketingowych, biznesowych i prawnych. Tak najkrócej można podsumować rzeszowski Startup Europe Week. Imprezę po raz drugi zorganizowała WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, Katedra Nauk o Zarządzaniu i Ekonomii oraz Klinika Przedsiębiorczości i Koło Naukowe Prawa Gospodarczego.

Przyjdź na Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2017

13.02.2017
Ekipa rekrutacyjna WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej znów rusza w drogę. Tym razem przez cztery dni z przedstawicielami naszej Uczelni będzie można porozmawiać podczas Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych. Od wtorku 14 lutego do piątku 17 lutego 2017 r. będziemy w Jaśle, Brzozowie, Sanoku i Krośnie. Na stoisku WSPiA na maturzystów czekać będzie wiele atrakcji m.in. wirtualny spacer po naszym kampusie.

Management of Transport, Shipping, Logistics - nowa anglojęzyczna specjalność w WSPiA

10.02.2017
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa rozpoczyna kształcenie specjalistów na potrzeby jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż usług. W kwietniu 2017 Uczelnia uruchamia anglojęzyczną specjalność Management of Transport, Shipping, Logistics. Skorzystają z niej studenci studiów II stopnia na kierunku „administracja”. Nowa specjalność uruchomiona zostanie dzięki dofinansowaniu z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Studenci WSPiA pomogą w stworzeniu systemu SBS

09.02.2017
Prawie 30 studentów WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej będzie liczyć grupa konsultacyjna, która pomoże w dopracowaniu szczegóły SBS, czyli nowego systemu zaliczania przedmiotów wprowadzanego w Uczelni. Pierwsze spotkanie konsultacyjne, podczas którego zaprezentowane zostały założenia systemu odbyło się we wtorek 7 lutego 2017 r. Na kolejnych, studenci będą mogli zgłaszać swoje propozycje i zastrzeżenia do SBS.

Waszą ofertą warto się zainteresować – mówili maturzyści podczas Targów Edukacyjnych w Rzeszowie

08.02.2017
Kilka tysięcy młodych ludzi – tegorocznych maturzystów – odwiedziło stoisko WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej podczas 12 Rzeszowskich Targów Edukacyjnych. Najbardziej interesowała ich oferta Uczelni oraz atrakcje przygotowane specjalnie na tę imprezę. Na stoisku WSPiA na maturzystów czekał wirtualny spacer po kampusie w goglach VR, pokazy i prezentacje wyposażenia Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, interaktywna gra „Chomik Maciej” oraz rozmowy ze studentami.

WSPiA będzie uczyć dzieci ze szkół podstawowych

06.02.2017
„Laboratorium Młodego Naukowca” to nowy projekt WSPiA, który zwyciężył w konkursie Uniwersytet Młodego Odkrywcy ogłoszonym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Celem projektu dla uczniów szkół podstawowych z Rzeszowa jest m.in. rozbudzanie ciekawości poznawczej młodego pokolenia, inspirowanie do twórczego myślenia i rozwijania zainteresowań i pasji. Na realizację projektu WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa otrzyma z MNiSW 40 tys. zł.

W poniedziałek rusza Startup Europe Week w WSPiA

03.02.2017
Dyskusja na temat rzeszowskiego ekosystemu startupowego, start akceleratora IDEA Global, indywidualne konsultacje marketingowe, biznesowe i porady prawne oraz warsztaty dla młodych przedsiębiorców. Tak będzie wyglądał organizowany przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą Startup Europe Week. Impreza rozpocznie się w poniedziałek 6 lutego i potrwa cały tydzień.

Studenci WSPiA wybrali nowego Rzecznika Praw Studenta

01.02.2017
Magdalena Trzaska, studentka III roku studiów stacjonarnych na kierunku „prawo” została nowym Rzecznikiem Praw Studenta w WSPiA. Jej kadencja potrwa dwa lata. Jest to już siódmy Rzecznik, który będzie dbał o studentów naszej uczelni. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa jest jedną z pierwszych uczelni w Polsce, która ponad 10 lat temu utworzyła funkcję Rzecznika Praw Studenta.

Odwiedź stoisko WSPiA podczas Targów Edukacyjnych w Rzeszowie

31.01.2017
Wirtualny spacer po kampusie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej w goglach VR, pokazy i prezentacje wyposażenia Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, lekcja współczesnej kryminalistyki oraz interaktywna gra „Chomik Maciej”. To wszystko będzie można zobaczyć podczas zbliżających się Podkarpackich Targów Edukacyjnych na stoisku WSPiA. Maturzyści będą mogli poznać także pełną ofertę edukacyjną Naszej Uczelni. Impreza odbędzie się 7 i 8 lutego 2017 r. w rzeszowskiej hali Podpromie.

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2017
Realizacja: SOLVEO