WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Aktualności

Nowi Prorektorzy w WSPiA

25.09.2020
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa przygotowując się do nowego roku akademickiego 2020/2021 wprowadza wiele zmian i nowości. Zmiany dotyczą nie tylko sposobów studiowania, ale także Władz naszej Uczelni. W nowym roku akademickim prof. Jerzemu Posłusznemu, Rektorowi WSPiA pomagać będzie m.in. trzech nowych Prorektorów.

Rektor WSPiA gościem TVP 3 Rzeszów

25.09.2020
Przygotowania do rozpoczęcia nowego roku oraz forma prowadzenia zajęć w czasie pandemii koronawirusa to główne tematy rozmowy dnia w „Aktualnościach” TVP 3 Rzeszów. Gościem programu był prof. Jerzy Posłuszny, Rektor WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

U nas możesz studiować za darmo – sprawdź możliwości

24.09.2020
2750 zł to maksymalna kwota pomocy materialnej, jaką w ubiegłym roku mógł otrzymać student WSPiA ubiegający się o różne stypendia. Było to możliwe dzięki przyznawanej co roku prawie 7-milionowej dotacji z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Dzięki różnym stypendiom studenci WSPiA mogli pokryć m.in. opłatę za studia oraz koszty utrzymana w Rzeszowie.

WSPiA Nowoczesna Uczelnia

23.09.2020
Nowatorski „System Kształcenia Studentów” składający się z czterech powiązanych ze sobą segmentów to nowoczesne rozwiązania, które dają Ci gwarancję jakości i efektywności nauczania w WSPiA. Dodatkowo studiując w naszej Uczelni, otrzymasz więcej zajęć praktycznych, premie za dodatkową aktywności oraz możliwość skorzystania z bezpłatnych kursów i szkoleń. To wszystko sprawiają, że WSPiA jeszcze lepiej przygotuje Cię do wejścia na rynek i znalezienia dobrej pracy.

Zobacz jak wygląda Kampus WSPiA

17.09.2020
3 nowoczesne i doskonale wyposażone budynki dydaktyczne, Klub Studencki „Zemsta Docenta”, ogród wypoczynkowy, restauracja, siłownia, dwie hale sportowe, sala do treningu sztuk walki, kilkadziesiąt sal wykładowych oraz parking dla ponad 800 samochodów – to wszystko na 21 tys. metrów kwadratowych. Tak prezentuje się kampus WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, czyli miejsce, w którym będziesz studiować.

Cały czas czekamy na kandydatów na studia

15.09.2020
W WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej trwa III tura rekrutacji na studia w roku akademickim 2020/2021. Kandydaci chcący rozpocząć naukę na studiach I stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich mają czas na złożenie dokumentów aż do 9 października 2020 r. W przypadku studiów II stopnia nasz dział Rekrutacji czeka na wymagane dokumenty do 17 października 2020 r. Zapraszamy!

Podsumowanie sezonu 2019/20 sekcji futsalu AZS WSPiA

11.09.2020
Za nami drugi po reaktywacji sezon sekcji AZS WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa – futsal. Nasi studenci przygotowania rozpoczęli w połowie października ubiegłego roku, biorąc udział w treningach, a także uczestnicząc w wewnętrznej akademickiej Lidze Futsalu WSPiA. Do czasu rozpoczęcia pandemii zdążyli wziąć kilku ważnych turniejach randze lokalnej i ogólnopolskiej. Teraz przyszedł czas na, krótkie podsumowanie.

II tura rekrutacji w WSPiA zakończona sukcesem

10.09.2020
27 procent więcej kandydatów w stosunku do analogicznego okresu ubiegłorocznej rekrutacji wybrało studia w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Tak wygląda podsumowanie II tury tegorocznej rekrutacji kandydatów na studia. Są to cząstkowe wyniki, bo na ostateczne musimy poczekać do października, kiedy zakończy się III ostatnia tura rekrutacji w WSPiA.

WSPiA rozpoczyna nowy rok akademicki w trybie mieszanym

09.09.2020
Trzy formy prowadzenia zajęć: zdalnie, stacjonarnie i dualnie z zachowaniem wszystkich wytycznych epidemiologicznych – tak WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa rozpocznie nowy rok akademicki 2020/2021. Decyzją Władz Uczelni zajęcia w różnych formach rozpoczną się 3 października 2020 r.

EDUKATOR WSPiA – unikalne narzędzie dydaktyczne w czasie pandemii

03.09.2020
Początek roku akademickiego WSPiA tak jak większość uczelni w Polsce planuje rozpocząć w systemie mieszanym. Cześć zajęć odbywać się będzie zdalnie, pozostałe zaś w tradycyjny sposób. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa dzięki rozwijanym od wielu lat nowoczesnym systemom wspierającym zdobywanie wiedzy jest doskonale przygotowana do edukacji w czasie pandemii. Uczelnia jako jedyna w Polsce już kilka lat temu uruchomiła EDUKATOR – nowoczesny asystent studenta on-line.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO