WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Zapraszamy na Graduację Absolwentów 2019

Uwaga Absolwenci! W sobotę 21 września 2019 r. w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej odbędzie się uroczyste wręczeni dyplomów ukończenia studiów. Do udziału w uroczystości w tym roku zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły studia I i II stopnia na kierunku „administracja” i „bezpieczeństwo wewnętrzne”, „zarządzanie”, jednolite studia magisterskie na kierunku „prawa” oraz Studia Podyplomowe. Na zgłoszenia absolwentów, którzy chcą uroczyście odebrać dyplom, czekamy do poniedziałku 16 września 2019 r.

Graduacja absolwentów to tradycja WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Uroczystość to ostatnie wspólne spotkanie w murach naszej uczelni osób, które studiowały na danym kierunku studiów. Wszyscy absolwenci świętują ten dzień w togach i biretach. Co roku uczestniczą w niej osoby, które ukończyły studia II stopnia oraz jednolite studia magisterskie.

W tym roku po raz pierwszy do udziału w graduacji zapraszamy również osoby, które kończą studia I stopnia. Dzięki temu w uroczystej Graduacji uczestniczyć będą Absolwenci wszystkich kierunków studiów: „administracji” (studia I i II stopnia), „bezpieczeństwa wewnętrznego” (studia I i II stopnia), „zarządzania” (studia I stopnia) oraz jednolitych studiów magisterskich na kierunku „prawo”. Do udziału w Graduacji zapraszamy także osoby, które ukończyły w tym roku Studia Podyplomowe w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej.

W uroczystości oprócz absolwentów WSPiA i władz uczelni w uroczystości uczestniczyć będzie także kadra naukowa uczelni. Serdecznie zapraszamy również rodziny naszych absolwentów.

Aby wziąć udział w Graduacji, wystarczy potwierdzić swoją obecność, telefonicznie lub mailowo. Termin potwierdzenia mija w poniedziałek 16 września 2019 r. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 17 867 04 01 lub mailowo pod adresem e-mail: graduacja@wspia.eu.

W czasie Graduacji absolwentów WSPiA oprócz dyplomów ukończenia studiów wręczane są także nagrody i wyróżnienia. Nagrody otrzymują m.in. osoby, które aktywnie uczestniczyły w pracach Samorządu Studenckiego, uczelnianego AZS i kół naukowych. Wyróżnione zostaną także osoby, które wykazały się aktywnością naukową, kulturalną i sportową.

Po wręczeniu dyplomów ukończenia studiów przed budynkiem WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej wykonane zostanie pamiątkowe zdjęcie absolwentów i władz uczelni.

Zobacz jak wyglądała Graduacja Absolwentów WSPiA w 2018 r.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO