WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Weź udział w Pracowni Liderów Prawa!

Interesujące warsztaty z zakresu prawa, bezpieczeństwa i administracji prowadzone przez prawników pracujący dla najlepszych kancelarii oraz menedżerów zatrudnionymi w największych polskich przedsiębiorstwach – tak zapowiada się kolejna edycji projektu „Pracownia Liderów Prawa”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Instytut Wymiaru Sprawiedliwości. Zgłoszenia można przesyłać do 30 października 2019 r.

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit. Biorąc udział w programie, masz możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez cenionych wykładowców, praktyków i trenerów. Warsztaty z uczestnikami prowadzić będą prawnicy pracujący dla najlepszych kancelarii oraz menedżerowie zatrudnieni w największych polskich przedsiębiorstwach. Z nami będziesz trenować umiejętność autoprezentacji, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, a także poznasz niezbędne elementy savoir-vivre. Podczas spotkań z ministrami i innymi zaproszonymi gośćmi, będziesz mieć możliwość uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Oprócz zdobycia nowej wiedzy i umiejętności poznasz wiele ciekawych osób oraz weźmiesz udział w indywidualnych spotkaniach z wybranymi przez Ciebie mentorami, którzy pomogą Ci zaplanować Twoją ścieżkę kariery.

Program obejmuje 7 weekendowych zjazdów w Warszawie lub w jej okolicach, Projekt Społeczny oraz Szkołę Letnią. Udział w Pracowni jest nieodpłatny. Organizatorzy zapewniają wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów. Po ukończeniu programu otrzymasz certyfikat, a wyróżniający uczestnicy otrzymają ofertę praktyki w Ministerstwie Sprawiedliwości i Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Do wyboru w ramach projektu Pracownia Liderów Prawa są trzy programy:

  • Student Junior (dla studentów I, II oraz III roku),
  • Student Senior (dla studentów IV i V roku),
  • Program Główny (dla absolwentów).


Więcej informacji o programie i sposobie zgłaszani się można znaleźć na stronie: www.liderzy.iws.org.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 października 2019 r. W Pracowni mogą wziąć udział studenci i absolwenci prawa oraz innych kierunków, jeśli rozwój ich umiejętności w tym obszarze jest uzasadniony. Organizatorem Pracowni Liderów Prawa jest Instytut Wymiaru Sprawiedliwości, który współpracuje przy prowadzonych projektach z wykładowcami najlepszych uczelni świata, w tym między innymi z Uniwersytetu Harvarda i MIT.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO