WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Podnieś swoje kwalifikacje z WSPiA

20 atrakcyjnych kierunków Studiów Podyplomowych w tym 11 nowości dostosowanych do potrzeb rynku pracy – tak prezentuje się oferta WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej dla osób chcących uzupełnić swoją wykształcenie o specjalistyczną wiedzę. W ofercie znalazły się kierunki z zakresu „administracji”, „bezpieczeństwa”, „prawa” i „zarządzania”. Rekrutacja trwa do końca października 2019 r.

W tym roku WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa przygotowała propozycje aż 11 nowych kierunków Studiów Podyplomowych. Wszystkie to reakcja na rosnące zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów różnych dziedzin. Przy tworzeniu nowych propozycji nie bez znaczenia były także sugestie osób poszukujących możliwości uzupełnienia swojego wykształcenia o konkretne zagadnienia z zakresu „administracji”, „bezpieczeństwa”, „prawa” oraz różnych aspektów „zarządzania”.

Studia w ramach BED

Studia podyplomowe przeznaczone są dla absolwentów studiów I stopnia – licencjackich i inżynierskich oraz absolwentów studiów II stopnia – magisterskich. Studenci WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej mają możliwość „opłacenia” jednego semestru wybranych Studiów Podyplomowych Bonem Edukacji Dodatkowej „BED”. Informacji na ten temat udziale Centrum Edukacji Dodatkowej WSPiA (dane kontaktowe znajdziesz tutaj).

Nowa formuła Studiów Podyplomowych

Nowością w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej oprócz kierunków jest także nowa formuła prowadzenia niektórych Studiów Podyplomowych. Wybrane kierunki zostały dodatkowo podzielone na specjalności. Tak jest w przypadku studiów z zakresu:


Sprawdź nowości

Oprócz studiów prowadzonych w nowej formule dla kandydatów przygotowano kilka kierunków dostosowanych do potrzeb rynku pracy i zainteresowań kandydatów. Wśród nowości są Studia Podyplomowe z zakresu:


Sprawdzone kierunki

Dodatkowo na Studiach Podyplomowych w WSPiA czekają sprawdzone, prowadzone od wielu lat kierunki. Kandydaci mogą wybrać studia na kierunku:


Więcej informacji oraz opisy kierunków można znaleźć na stronie Studiów Podyplomowych.

Rekrutacja

Kandydaci na Studia Podyplomowe w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej proszeni są o dokonanie rejestracji drogą elektroniczną na stronie e-rekrutacja.wspia.eu. Formularz rekrutacyjny wydrukowany z systemu e-rekrutacji wraz ze zdjęciem i kopiami wymaganych dokumentów (oryginały do wglądu) należy złożyć w Biurze Rekrutacyjnym WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Rektrutacja trwa do końca października 2019 r.  

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO