WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Studenci „zarządzania” wybierają swoich przedstawicieli

3 studentów kierunku „zarządzanie” utworzy Studencką Radę Kolegium tego kierunku. Wybory rozpoczną się w sobotę 19 października i potrwają do wtorku 29 października 2019 r. Członkowie Studenckiej Rady Kolegium „Zarządzania” wejdą później w skład Samorządu Studenckiego. Poznaj kandydatów, na których możesz oddać swój głos.

Kandydaci w wyborach do Studenckiej Rady Kolegium Zarządzania na kadencję 2019/2020:

  1. Marcel Bal – student I roku studiów stacjonarnych na kierunku administracja / zarządzanie. Uprawianie sportu nauczyło go pracy zespołowej i radzenia sobie w podbramkowych sytuacjach. Lubi słuchać, doradzać i pomagać.
  2. Jarosław Daśko – student I roku studiów stacjonarnych na kierunku administracja / zarządzanie. Od zawsze lubi pracę z ludźmi. Zdobywanie nowych znajomości jest według niego kluczowe w poznawaniu i rozumieniu świata. Interesuje się i zajmuje się zawodowo sportami ekstremalnymi. Jak sam mówi „Mam nadzieję, że lata studiów oprócz wykształcenia dadzą nam bezcenne doświadczenie. Zdobądźmy je razem!".
  3. Filip Duda – student II roku stacjonarnych studiów I stopnia na kierunku zarządzanie, specjalność zarządzanie zasobami ludzkimi – starosta roku. Jest Prezesem Kliniki Przedsiębiorczości oraz Organizatorem I oraz II edycji biegu charytatywnego na rzecz podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla dzieci pod hasłem "Każdy serce otwiera, bo młodzież na hospicjum zbiera".


Wybory – twój głos jest ważny!

Głosowanie na zgłoszonych kandydatów rozpocznie się w sobotę 19 października i potrwa do wtorku 29 października. Każdy student może zagłosować tylko na jednego kandydata. Studenci głosują tylko na osoby reprezentujące ich kierunek studiów. Lokal wyborczy znajdować się będzie w siedzibie Samorządu – p. 2.02 na drugim piętrze w budynku A (w starym klubie studenckim). Głosowanie będzie także możliwe w czasie zajęć dydaktycznych podczas wizyty Uczelnianej Komisji Wyborczej.

Po potwierdzeniu swojej studenckiej tożsamości i złożeniu podpisów na liście wyborczej każdy otrzyma dwie karty: pierwsza służy do wyboru kandydata do Studenckiej Rady Kolegium Administracji i Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Prawa lub Zarządzania, druga natomiast do wyboru Rzecznika Praw Studenta.

Jak głosować

Na każdej karcie można postawić TYLKO JEDEN znak „X” (dwie przecinające się w obrębie kratki kreski) w kratce przy nazwisku popieranego kandydata. W przypadku niepostawienia znaku lub postawieniu więcej niż jednego znaku głos będzie nieważny!

Wybrani Przedstawiciele Studenckiej Rady Kolegium Administracji i Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Prawa i Zarządzania utworzą później tzw. duży Samorząd Studencki WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. W jego skład wejdą po trzy osoby (przewodniczący i dwóch członków) z Rady każdego Kolegium.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO