WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Otrzęsiny pierwszaków w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej

Uwaga! Uwaga! Studenci WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, a szczególności pierwszaki! Już w najbliższy czwartek 24 października zapraszamy Was na otrzęsiny studentów pierwszego roku. Tym razem gwiazdą imprezy będzie CLEO. Tradycyjnie już w rzeszowskim „Bajka Disco Club” na studentów czekać będą dwie sale i impreza rozkręcana przez najlepszych DJ-ów.

Otrzęsiny studentów pierwszego roku to tradycja WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Impreza od kilku lat organizowana jest w jednym z najlepszych klubów w Rzeszowie – „Bajka Disco Club”. W tym roku startujemy punktualnie o godzinie 21:00. Pierwszym punktem imprezy będzie pasowanie na studenta specjalnym mieczem świetlnym. Nowi studenci złożą także przed Władzami Uczelni i Samorządem Studenckim uroczystą przysięgę pt. „My koty łaciate...”. Po pasowaniu imprezę rozkręcą DJ-e rezydenci „Disco Bajka Club”. Później na scenie pojawi się tegoroczna gwiazda otrzęsin w WSPiA, czyli CLEO.CLEO – kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa youtube i pierwsza Słowianka rzeczpospolitej. Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel "my słowianie" który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale youtube łącznie w różnych wersjach około 100 milionów razy. Utwór uzyskał pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2014 roku. CLEO w 2014 r. reprezentowała Polskę w konkursie eurowizji.

Na imprezę zapraszamy wszystkich studentów (studiów stacjonarnych i niestacjonarnych) naszej uczelni. Dla nich wstęp jest darmowy. Rozdawanie wejściówek rozpocznie się w piątek 18 października 2019 r. w godzinach od 10:00 do 14:00. Bilety będzie można odebrać również podczas weekendu zjazdowego – w sobotę 19 i niedzielę 20 października 2019 r. w godzinach od 11:00 do 14:00. Osoby zainteresowane otrzęsinami zapraszamy do Samorządu Studenckiego WSPiA (pokoju 2.02, Budynek A, obok starego klubu studenckiego). Bilet dla osób towarzyszących można kupić w cenie 20 zł.

Przypominamy! Otrzęsiny odbędą się w czwartek 24 października 2019 r. o godzinie 21:00 w rzeszowskim klubie „Bajka Disco Club”.

Zobacz, film z Otrzęsin 2018!

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO