WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Godziny Rektorskie po Otrzęsinach WSPiA

Uwaga Studenci! Mamy ważną informację dla uczestników tegorocznych Otrzęsin Pierwszaków. Piątek 25 października 2019 r. zacznie się dopiero o 12:40! Do tej godziny trwają – ustalone przez prof. Jerzego Posłusznego, Rektora WSPiA – godziny Rektorskie, czyli czas wolny od zajęć dydaktycznych. Dzięki temu ze spokojem będziecie mogli bawić się na dzisiejszym koncercie CLEO.

Przypominamy, że w czwartek 24 października 2019 r. punktualnie o godzinie 21:00 wystartują Otrzęsiny pierwszaków 2019 w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Impreza od kilku lat organizowana jest w jednym z najlepszych klubów w Rzeszowie – „Bajka Disco Club”. Pierwszym punktem imprezy będzie pasowanie na studenta specjalnym mieczem świetlnym. Nowi studenci złożą także przed Władzami Uczelni i Samorządem Studenckim uroczystą przysięgę. Po pasowaniu imprezę rozkręcą DJ-e rezydenci „Disco Bajka Club”. Później na scenie pojawi się tegoroczna gwiazda otrzęsin w WSPiA, czyli CLEO.

Otrzęsiny jak co roku potrwają do wczesnych godzin porannych, dlatego mamy dla studentów bardzo dobrą wiadomość. Prof. Jerzy Posłuszny, Rektor WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej podpisał zarządzenie dotyczące „Godzin Rektorskich” w piętek 25 października 2019 r. Dzięki temu macie wolne od zajęć dydaktycznych do godziny 12:40. A zatem po Otrzęsinach może się spokojnie wyspać i pełni energii przyjść na popołudniowe zajęcia. Bawcie się dobrze podczas pierwszej wielkiej uczelnianej imprezy w tym roku akademickim.Przypominamy! Otrzęsiny odbędą się w czwartek 24 października 2019 r. o godzinie 21:00 w rzeszowskim klubie „Bajka Disco Club”. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć tutaj.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO