WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Szukamy nowych „Twarzy WSPiA”

Uwaga studenci i studentki WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej! Rusza casting na „Nowe Twarze” naszej Uczelni. Jeśli uważasz, że to właśnie Ty powinieneś pojawić się na plakatach WSPiA, zgłoś się już dziś. W castingu mogą uczestniczyć zarówno studenci studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Na wybranych czekają cenne nagrody.

Osoby, które wygrają casting na „Nowe Twarze WSPiA”, wezmą udział w najnowszej kampanii reklamowej Uczelni. Ich wizerunek pojawi się m.in. na plakatach, banerach i materiałach drukowanych WSPiA. Będą również reprezentować uczelnię podczas targów edukacyjnych, spotkań z maturzystami i innych imprez promocyjnych. Na zwycięzców czekają oczywiście nagrody, a główną jest zwolnienie z opłaty za studia przez jeden semestr

Spośród przesłanych zgłoszeń wybierzemy studentów, którzy wezmą udział w sesji próbnej na terenie Uczelni. Na jej podstawie wybierzemy osoby, które zostaną zaproszone do profesjonalnego studia fotograficznego.

Zachęcamy wszystkich do udziału w castingu i spróbowania swoich sił przed obiektywem aparatu. Wystarczy być osobą: otwartą, odważną, radosną, z miłą aparycją i nie bać się pracy z fotografem. Udział w konkursie to także bardzo ciekawe i cenne doświadczenie. Daje możliwość zobaczenia jak pracuje się w profesjonalnym studiu fotograficznym i jakie są później efekty tej pracy.

Aby wziąć udział w castingu wystarczy napisać do nas na adres marketing@wspia.eu. W treści należy podać: imię, nazwisko, nr albumu, mail, telefon kontaktowy oraz załączyć od 3 do 5 swoich zdjęć. Na zgłoszenia czekamy do środy 13 listopada 2019 r.

 

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO