WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Ruszają Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2019

Chcesz poznać ofertę WSPiA, dowiedzieć się więcej na temat sposobu studiowania oraz nowoczesnych rozwiązania wprowadzane przez Uczelnię? Chcesz spotkać się i porozmawiać z pracownikami i studentami? Odwiedź nasze stoisko podczas kolejnych Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych. W najbliższych dniach będziemy czekać na Was w Mielcu, Dębicy, Przemyślu oraz Jarosławiu.

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne to impreza cykliczna. Organizowane są kilka razy w roku w kilkunastu miastach woj. podkarpackiego. Celem targów jest umożliwienie wszystkim uczniom szkół ponadgimnazjalnych kontakt z uczelniami z Podkarpacia. Podczas targów we wszystkich miastach, młodzież ma okazję do rozmów m.in. z pracownikami i studentami WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

W najbliższych dniach ekipa targowa WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej odwiedzi pierwsze cztery miasta naszego regionu. We wtorek 26 listopada 2019 r. stoisko WSPiA pojawi się w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu (ul. Jagiellończyka 3). W środę 27 listopada 2019 r. zawitamy do Dębicy. W tym mieście znajdziecie nas w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. Ogrodowej 20. W Czwartek 28 listopada 2019 przenosimy się do II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu (ul. Glazera 44). Ostatni na szklaku będzie Jarosław. Tam pojawimy się w piątek 29 listopada 2019 w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych (ul. Św. Ducha 1).

Podczas Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych na stoisku WSPiA będzie można poznać oferta studiów przygotowaną dla tegorocznych maturzystów. Odwiedzający targi będą mogli spotkać się ze studentami, którzy opowiedzą m.in. o nowoczesnym systemie nauczania w oparciu o „Edukator” oraz nowym sposobie zaliczania przedmiotów „SBS”. Mowa będzie także o MIXIE EDUKACYJNYM i punktowym systemie zaliczania tematów. Wszyscy zainteresowanie będą mogli poznać m.in. warunki studiowania w Uczelni oraz zasady przyjęć na studia i przyznawania stypendiów. Studenci przedstawią też możliwości dodatkowego rozwoju w ramach BED, czyli bezpłatnych kursów i zajęć oferowanych przez uczelnię.

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa na swoim stoisku zaprezentuje m.in. część nowoczesnego wyposażenie Podkarpackiego Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej. Dodatkową atrakcją stoiska WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej będzie wirtualny spacer po kampusie Uczelni.

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne

Są to specjalne targi organizowane w województwie Podkarpackim i części Małopolskiego. Termin imprezy jest odpowiedzią na oczekiwania pedagogów i uczniów. Jest to ostatni moment na ewentualną zmianę przedmiotów wybranych na maturę na takie, które brane są pod uwagę przy rekrutacji na wybraną uczelnię. Targi organizowane są w hali sportowej największej szkoły ponadgimnazjalnej z danego miasta. Targi objęte są Honorowym Patronatem Prezydentów i Starostów miast goszczących Targi. Medialnym Patronatem Spotkań Edukacyjnych są portale www.kierunkistudiow.pl i www.pomaturze.pl.  

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO