WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Zrób inwentarz swojej osobowości

Ekstrawertyk, introwertyk, mix obu czy może ugodowy nonkonformista otwarty na idee? Albo nic z tych rzeczy, po prostu „wyjątkowy Ty”? Jeśli jesteś ciekawy, jaką masz osobowość, przyjdź na test Wielkiej Piątki. Na warsztaty dotyczące własnej osobowości wszystkich studentów WSPiA zaprasza działający w Uczelni Klub Rozwoju Osobistego.

Warsztaty dotyczące osobowości odbędą się w najbliższy poniedziałek 2 grudnia o godzinie 16:00. Podczas spotkania z dr. Lechem Żukowskim, opiekunem Klubu Rozwoju Osobistego będzie można przeprowadzić inwentarza własnej osobowości w modelu Wielkiej Piątki za pomocą testu NEO-FFI. Podczas warsztatów będzie można także porozmawiać o swojej osobowości i dowiedzieć się jak osobowość może wpływać na nasze życie społeczne i zawodowe – teraz i w przyszłości.

Wielka Piątka

Kwestionariusz do diagnozy cech osobowości uwzględnionych w popularnym modelu pięcioczynnikowym, określanym jako model Wielkiej Piątki. Kwestionariusz zawiera twierdzenia o charakterze samo opisowym. Ich prawdziwość w stosunku do siebie oceniamy na skali pięciostopniowej. Pozycje te tworzą 5 skal mierzących: neurotyczność, ekstrawersję, otwartość na doświadczenie, ugodowość i sumienność. Wyniki pozwalają na pełny opis osobowości badanego i ostrożne (ze względu na niewysoką rzetelność niektórych skal) prognozowanie jego możliwości adaptacyjnych do środowiska szkolnego lub zawodowego.

Aby sprawdzić swoją osobowość, należy zgłosić swój udział warsztatach. Zapisy przyjmowane są wyłącznie mailowo na adres lechzukowski2@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona!

Organizatorem testu osobowości NEO-FFI jest działający w WSPiA Klub Rozwoju Osobistego. Warsztaty odbędą się w najbliższy poniedziałek 2 grudnia 2019 r. o godzinie 16.00. Zainteresowanych zapraszamy do sali 3.06 (trzecie piętro, budynek B).

 

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO