WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Charytatywny turniej FIFA w WSPiA

Interesujesz się grami, masz wolną niedzielę i chcesz rywalizować o tytuł najlepszego gracza FIFA 2019 w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej? Jeśli tak to mamy coś dla Ciebie! Zgłoś się do „Mikołajkowego Turnieju Charytatywnego FIFA”. Turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę 8 grudnia 2019. Organizatorem imprezy jest Klub Uczelniany AZS WSPiA.

Podczas „Mikołajkowego Turnieju Charytatywnego FIFA” studenci WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej będą walczyć o tytuł najlepszego gracza FIFA 2019 w naszej Uczelni. Rozgrywki oprócz dostarczenia emocji głównie mają pomóc dzieciom – podopiecznym Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Turniej odbędzie się w niedzielę 8 grudnia 2019 r. w Kręgielni i Restauracji "Galaktyka". Aby wziąć w nim udział, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: brzana123@interia.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego liczyć będzie się kolejność zgłoszeń. Dodatkowo od graczy wymagane jest wpisowe w postaci symbolicznej cegiełki o wartości 10 zł. Cegiełki można kupić podczas rejestracji lub w dniu Turnieju pół godziny przed rozpoczęciem. Dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie w całości przekazany na rzecz podopiecznym Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

„Mikołajkowy Turniej Charytatywny FIFA” zostanie rozegrany według następujących zasad: mecze będą rozgrywane na konsolach Playstation4, uczestnicy zagrają w 8 grupach po 4 zespoły, a połowa meczu potrwa do 4 minut. Uczestnicy turnieju będą grali zespołami tylko i wyłącznie klubowymi. Turniej przeznaczony głównie dla studentów WSPiA, ale ma charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Rzeszowa.

Nagrody!!
Uczestnicy „Mikołajkowego Turniej Charytatywny FIFA” będą walczyć o cenne i atrakcyjne nagrody m.in. wejściówki do zrealizowania w Klubie Runway Music Club. Za I miejsce jest to darmowa loża Vip, 10 wejść do Klubu oraz niespodzianka. Drugie miejsce to loża mała, 6 darmowych wejść do Klubu i niespodzianka. Za zajęcie trzeciego miejsca organizatorzy przewidzieli dwie darmowe wejściówki do Klubu oraz ciekawą niespodziankę. Wejściówki do Klubu Runway Music Club będzie można zrealizować m.in. podczas najbliższej imprezy organizowanej w czwartek 12 grudnia 2019 r.


„Mikołajkowy Turniej Charytatywny FIFA” odbędzie się w Kręgielni i Restauracji "Galaktyka" przy ul. Zdzisława Kozienia 3. Start w niedziele 8 grudnia 2019 r. o godzinie 12:00. Organizatorem imprezy jest działający w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej Klub Uczelniany AZS. Współorganizatorem turnieju jest Samorząd Studenci WSPiA.

Więcej na temat turnieju można znaleźć na facebooku.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO