WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Mikołajki w WSPiA

Turnieje Futsalu, Ping-Ponga i gry w Piłkarzyki oraz porady specjalistów w Studiu Wizażu – tak będą wyglądać tegoroczne Mikołajki dla studentów WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Impreza odbędzie się w najbliższy czwartek 12 grudnia 2019 r. Mikołajki organizuje Samorząd Studenci oraz Klub Uczelniany AZS WSPiA.

Mikołajki w WSPiA to kolejna charytatywna akcja udziałem studentów WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Wszystkie wydarzenia organizowane w tym dniu są częścią zbiórki pieniędzy na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie!

Imprezę rozpocznie o godzinie 9:00 Turniej w piłkarzy ki, który rozegrany zostanie w Klubie Studenckim Zemsta Docenta. Do udziału w turnieju zapraszamy dwuosobowe zespoły. Aby wystartować w zawodach, uczestnicy wpłacają wpisowe w postaci cegiełki na rzecz Hospicjum dla dzieci. Cegiełki można kupić przed turniejem. Aby zarezerwować miejsce, wystarczy zgłosić swoją drużynę na adres email: arturpinkowicz05@gmail.com.

O godzinie 10:00 wystartuje Mikołajkowy Turniej Futsalu. Tym razem do udziału zapraszamy zespoły ośmioosobowe. Zawody rozegrane zostaną na profesjonalnych futsalowych w hali sportowej w budynku C. Czas połowy zostanie ustalony w zależności od ilości drużyn. Aby wziąć udział w turnieju, zawodniczy także wykupują cegiełki na rzecz Hospicjum dla dzieci. Zespół zgłasza kapitan drużyny na adres email: brzana123@interia.pl.

Ostatni sportowy akcent Mikołajek w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej to Turniej w ping-ponga. Indywidualna rywalizacja zgłoszonych zawodników rozpocznie się o godzinie 12:00. Rozgrywki do dwóch wygranych setów odbędą się w Klubie Studenckim Zemsta Docenta. Zawodnicy także będą wspierać Fundację Podkarpackie Hospicjum dla dzieci. Zgłoszenia przyjmowane są na adres email: arturpinkowicz05@gmail.com.

Podczas Mikołajek w WSPiA uruchomione zostanie także „Mikołajkowe Studio Wizażu”. Na parterze w budynku A na wszystkich zainteresowanych będą czekać porady specjalistów oraz szybkie zabiegi pielęgnacyjne. Studio Wizażu będzie działać od godziny 11:00 do 14:00.

Mikołajki w WSPiA z jednej strony mają dostarczyć studentom wiele atrakcji i emocji sportowych z drugiej pomóc w zbiórce datków na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie! Organizatorzy zachęcają uczestników imprezy do przebrania się m.in. stroje mikołaja, elfów czy śnieżynek.

Mikołajki w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej odbędzie się w najbliższy czwartek 12 grudnia 2019 r. początek imprezy o godzinie 9:00. Organizatorem wydarzenia jest Samorząd Studencki oraz Klub Uczelniany AZS WSPiA. Dodatkowe informacje na temat imprezy można znaleźć na Fecebooku.

 

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO