WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

AZS WSPiA zaprasza na narty

Lubisz sporty zimowe, a w szczególności narciarstwo? Nie masz z kim pojechać na stok? Klub uczelniany AZS WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej ma dla ciebie propozycję. Zapisz się na wspólny wyjazd do Ośrodka KiczeraSKi w Puławach koło Rymanowa. Wyjazd zaplanowano na sobotę 25 stycznia. Zapisy trwają do środy 22 stycznia 2020 r.

Nie samą sesją student żyje, więc każdemu należy się chwila rozrywki i oderwania od nauki! Dlatego Zarząd AZS Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, wychodzi z inicjatywą wyjazdu na stok narciarski! Wyjazd organizowany jest do Ośrodka wypoczynkowego KiczeraSKi w Puławach k. Rymanowa, w godzinach od 7:00 do 21:00. AZS Czeka na zgłoszenia wszystkich zainteresowanych osób zarówno pracowników, jak i studentów WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

Jeśli zgłosi się odpowiednia grupa chętnych, to wyjazd rozpocznie się w sobotę 25 stycznia 2020 r., zbiórką o godzinie 7:00 na parkingu przed budynkiem głównym Uczelni. Zainteresowani mogą zabrać ze sobą własny sprzęt, jednak należy o tym poinformować przy zapisach. Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzęty na miejscu (cena 40 zł). Koszt transportu ustalony zostanie dopiero po zamknięciu listy zgłoszeń. Karnet całodniowy na stoku KiczeraSki kosztuje 85 zł. Na miejscu znajduje się restauracja, w której można skorzystać z bogatej oferty posiłków (wyżywienie we własnym zakresie).

Zapisy prowadzi Prezes KU AZS WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższe Aleksander Karp oraz Vice-prezes Piotr Kiełbasa. Udział w wyjeździe można zgłosi na adres mailowy aleksander.karp@interia.pl lub przez profil AZS na Facebooku.

 

Foto. www.kiczeraski.pl

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO