WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

#Zostanwdomu – załatw sprawę bez przychodzenia do Uczelni

W związku z pogarszającą się sytuacją zagrożenia pandemicznego oraz troską o studentów i pracowników Uczelni WSPiA wprowadza nowe udogodnienia pozwalające na szybkie i bezpieczne załatwienie różnych sprawy. Jednym z nich jest ISR, czyli Internetowy System Rejestracji pozwalający na umówienie spotkania w wybranym dziale obsługi.

ISR

Internetowy Systemie Rejestracji ma być ułatwieniem w załatwianiu spraw wymagających osobistej obecności studenta w Uczelni. Uruchomiony został 29 października 2020 r. Dzięki temu teraz każdą osobistą wizytę w WSPiA na spotkania z wybranym działem obsługi studenta należy wcześniej umówić (zarezerwować) na stronie rejestracja.wspia.eu.

Internetowy System Rejestracji podzielony został na odpowiednie dział obsługi, z którymi może kontaktować się student. Są to następujące działy:

 • Dziekanat
 • Dział pomocy materialnej
 • Wielomieszkaniowy Dom Studencki
 • Studia podyplomowe
 • Dział projektów
 • Czytelnia – LEX
 • I rok (składanie dokumentów, odbiór legitymacji).


Umów się na wizytę

Z aplikacji rejestracja.wspia.eu można skorzystać za pośrednictwem komputera lub urządzeń mobilnych. Proces rejestracji jest bardzo szybki. Wystarczy wybrać kierunek studiów, rodzaj sprawy, dogodny termin oraz podać swoje dane osobowe. Następnie system przesyła potwierdzenie rezerwacji na wskazany adres e-mail. W razie zmiany planów w łatwy sposób (na tej samej stronie) można anulować zarezerwowaną wizytę.

ISR pozwoli studentom na załatwienie ważnej sprawy bez czekania w kolejce z zachowaniem wszystkich zasad dystansu społecznego i bezpieczeństwa epidemiologicznego. Jest to dodatkowe zabezpieczenie studentów i pracowników WSPiA w czasie pandemii.

Odbieranie legitymacji

Internetowy System Rejestracji szczególnie przyda się wszystkim studentom I roku w WSPiA. Ponieważ każda osoba rozpoczynająca studia w naszej Uczelni powinna potwierdzić za zgodność z oryginałem dokumenty złożone w rekrutacji oraz odebrać legitymację studencką w ISR uruchomiona została dodatkowa zakładka dedykowanym tylko tego rodzaju sprawom. Jest to zakładka pod nazwą: I rok (składanie dokumentów, odbiór legitymacji).

Baza podań

Dodatkowo studenci, aby ograniczyć wizyty w Uczelni, mogą korzystać z bazy wzorów podań studenckich, która znajduje się na naszej stronie internetowej: http://www.wspia.eu/dla-studenta/baza-wzorow-pism.

Podania można przekazać do Uczelni na kilka sposobów:

 • Wysłać drogą mailową na adres: dziekanat@wspia.eu
 • Wysłać pocztą tradycyjną na adres: WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa u. Cegielniana 14,
 • 35-310 Rzeszów (z dopiskiem działu, którego dotyczy np.: Dziekanat, Dział Pomocy Materialnej, Wielomieszkaniowy dom studenta).
 • Wrzucić do uczelnianej skrzynki podawczej, która znajduje się w przedsionku budynku „A” w Kampusie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej (ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów) - (z dopiskiem działu, którego dotyczy np.: Dziekanat, Dział Pomocy Materialnej, Wielomieszkaniowy dom studenta).

 

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO