WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Zapraszamy na kolejny Wywiad Akademicki

Dr Leszek Gajos, to kolejny wykładowca WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, który odpowiedział na pytania naszych studentów. Nowy odcinek Wywiadu Akademickiego jest już dostępny na stronie WSPiA, kanale Youtube oraz w mediach społecznościowych.

Wywiad Akademicki to pomysł Mateusza Pogody i Mateusza Majki, stażystów w dziale Marketingu WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Obaj są absolwentami kierunku „zarządzenie” w naszej Uczelni. Jak sami tłumaczą, znają wykładowców z zajęć i często podczas rozmów dowiadywali się o nich ciekawych rzeczy. – Stwierdziliśmy, że fajnie byłby pokazać studentom inną twarz naszych wykładowców. Tak narodził się pomysł Wywiadu Akademickiego. Do kolejnych odcinków będziemy zapraszać różnych wykładowców, zadając im pytania, które nurtują naszych studentów – tłumaczy Mateusz Pogoda.

Przed nagraniem każdego odcinka Wywiadu Akademickiego studenci za pośrednictwem mediów społecznościowych mogą przekazywać pytania, które chcieliby zadać wykładowcy. Każdy Wywiad Akademicki zamieszczany jest w trzech miejscach: na profilu WSPiA na Facebooku, na kanale WSPiA na YouTube i na stronie internetowej Uczelni.

Tym razem na pytania studentów odpowiadał dr Leszek Gajos, pracownik naukowo-dydaktyczny WSPIA, zajmujący się socjologią zarządzania, autor wielu badań m.in. z dziedziny socjologii przemysłu i socjologii pracy, badań marketingowych oraz kultury religijnej. Z wywiadu możemy dowiedzieć się jakim studentem był dr Leszek Gajos, czy zdarzało się mu imprezować i czy opuszczał jakieś wykłady. Gość Wywiadu Akademickiego opowiada także o tym, skąd wzięła się jego pasja do zegarów, jak liczna jest jego kolekcja i jakie zwierzęta lubi i hoduje. Nie zabrakło także pytań dotyczących Socjologii i tego, czy i dlaczego warto studiować. Całość zakończyły życzenia dla nowych studentów WSPiA.

Zobacz Wywiad Akademicki z dr. Leszkiem Gajosem.


W przygotowaniu są już kolejne odcinki Wywiadu Akademickiego! W następnym odcinku na Wasze pytania odpowie dr Mirosław Kurek.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO