WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Studiując w WSPiA korzystasz z pakietu Office 365 za darmo

Outlook, Word, PowerPoint, Excel, OneNote, OneDrive i Teams to główne narzędzia usługi Office 365, z których podczas nauki mogą korzystać studenci WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Co bardzo ważne po rozpoczęciu studiów w naszej Uczelni Office 365 w chmurze dostępny jest całkowicie za darmo z każdego urządzenia i w każdym miejscu. Wystarczy dostęp do internetu.

Darmowy dostęp do usługi Office 365 otrzymują wszyscy studenci WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Podobnie będzie w przypadku nowych studentów. Po otrzymaniu informacji o przyjęciu na studia i odebraniu legitymacji studenckiej każda osoba rozpoczynająca studia w WSPiA otrzyma swój login i hasło do konta w Office 365. Od tego momentu można rozpocząć prace z wszystkimi dostępnymi w pakiecie narzędziami. Wszystko zgodnie z filozofią WSPiA, czyli bez dodatkowych opłat.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie WSPiA wykorzystywała narzędzia Office 365 m.in. do prowadzenia edukacji zdalnej realizowanej przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Jest to jednak tylko jedna z usług, z których studenci WSPiA mogą korzystać na co dzień. Bezpłatna usługa Office 365 w chmurze daje możliwość pracy z popularnymi i najczęściej wykorzystywanymi aplikacjami. Studenci mają dostęp do programu Word, PowerPoint, Excel i OneNote. Korzystają także z poczty studenckiej za pośrednictwem programu Outlook (skrzynka pocztowa o pojemności 50 GB).

Dodatkowo studenci otrzymują możliwość opowiadania historii w formacie cyfrowym za pomocą aplikacji Sway i organizowania informacji dzięki notesowi cyfrowemu w aplikacji OneNote. Wykładowcy mogą przygotowywać wiarygodne testy dzięki aplikacji Forms. Dodatkowo każdy student może korzystać z osobistego magazynu w chmurze o pojemności od 1 do 5 TB. Z narzędzi dostępnych w usłudze Office 365 można korzystać na komputerze stacjonarnym, laptopach, tabletach oraz telefonach komórkowych.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji w WSPiA można znaleźć tutaj!

 

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2022
Realizacja: SOLVEO