WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Jedna opłata, wiele możliwości – sprawdź sam!

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to jedna z nielicznych Uczelni niepublicznych w Polsce, która od swoich studentów nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Zostając studentem naszej Uczelni, w ramach opłaty za studia dostajesz wiele możliwości dodatkowego rozwoju całkowicie za darmo. Sprawdź, co zyskujesz rozpoczynając studia w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej.

Jesteś zainteresowany studiami w WSPiA? Zapraszamy na stronę rekrutacji. 

Sprawdź co otrzymujesz w opłacie za studia

Przede wszystkim WSPiA oferuje jedne z najniższych – w porównaniu z innymi uczelniami niepublicznymi – opłat za studia. Wystarczy wejść na kilka stron i porównać wysokość miesięcznej, semestralnej i rocznej opłaty. Przez cały okres studiów WSPiA niepobieranie żadnych dodatkowych opłat. Tymczasem w innych uczelniach niepublicznych studenci muszą płacić dodatkowo m.in. za: „obronę”; poprawkowe egzaminy; różnice programowe; wpis warunkowy; przesunięcie terminu egzaminu; szkolenie i praktyki; odsetki za opóźnienie wpłaty czesnego. U nas takich opłat nie ma!

W WSPiA całkowicie za darmo studiujesz drugi i kolejny kierunek. Tak samo jest w przypadku dodatkowych specjalności. Dzięki temu w ramach jednej opłaty możesz zdobyć dyplom ukończenia kilku kierunków na kilku specjalnościach. Wszystko zależy od Ciebie! WSPiA daj Ci do dyspozycji EDUKATOR studenta, za który nie musisz płacić dodatkowych opłat. Żadna uczelnia w Polsce nie dysponuje takim darmowym narzędziem dydaktycznym, zawierającym ogromną ilość materiałów przygotowywanych przez wykładowców. My nie pobieramy odsetek za opóźnienie w płatnościach, a za ewentualne powtarzanie roku (jeśli już komuś się zdarzy) płacisz tylko połowę opłaty.

W WSPiA całkowicie za darmo możesz korzystać w dodatkowych zajęcia. W ramach Bonu Edukacji Dodatkowej (BED) otrzymujesz możliwość udziału w specjalistycznych kursach, szkoleniach, ścieżce aplikacyjnej oraz możesz korzystać z policyjnego toru przeszkód. Dodatkowo dzięki BED płacisz tylko za połowę studiów Podyplomowych.

Nasza Uczelnia już wiele lat temu uruchomiła specjalny program lojalnościowy. Dzięki niemu nie płacisz opłaty rekrutacyjnej na studia II stopnia, a rodzeństwa i małżeństwa otrzymują ulgę w opłacie za studia. Organizujemy darmowe dojazdy dla studentów niestacjonarnych (z różnych miast w całym województwie), w restauracji „W Ogrodach” otrzymujesz atrakcyjne ceny abonamentowe.

W czasie wyjazdu w ramach ERASMUS + po pierwsze od studentów nie są pobierane opłaty za studia. Po drugie student oprócz stypendium wyjazdowego w EURO może pobierać stypendium z uczelni. WSPiA oferuje także jedne z najniższych opłat za miejsca w Wielomieszkaniowym Domu Studenckim. Opłata jest konkurencyjna w stosunku do wynajmu pokoju czy mieszkania i pokrywa jedynie koszty bieżącego utrzymania.

Sprawdź sam jak jest naprawdę. Porównaj opłaty w WSPiA z innymi uczelniami publicznymi i niepublicznymi! Przekonasz się, że nasze propozycje są jednymi z najlepszych na rynku edukacyjnym! 

Przypominamy, że pierwsza tura rekrutacji rozpoczęła się 1 czerwca (wtorek) 2021 r. i trwa do 4 sierpnia (środa) 2021 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 5 sierpnia (czwartek) 2021 r. Druga tura rekrutacji rozpoczyna się 5 sierpnia (czwartek) i trwa do 25 września (sobota) 2021 r. Ogłoszenie wyników drugiej tury nastąpi 27 września (poniedziałek) 2021 r. 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 17 867 04 80, 17 867 04 81, 514 194 892 oraz na stronie dla kandydatów na studia.

 

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2021
Realizacja: SOLVEO