WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Ważność legitymacji studenta

Uwaga studenci WSPiA! W związku z uchyleniem rozporządzenia w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wasze legitymacje będą ważne tylko do połowy października. Przed upływem tego terminu należy przedłużyć ważność legitymacji w Dziekanacie WSPiA.

Z dniem 15 sierpnia 2021 r. nastąpiło zniesienie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni i podmiotów prowadzących kształcenie doktorantów wprowadzonego na okres od dnia 27 lutego 2021 r. do dnia 30 września 2021 r. To efekt uchylenia przez Ministra Edukacji i Nauki rozporządzenia w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

W związku z tym legitymacje studenckie pozostaną ważne przez 60 dni od dnia uchylenia rozporządzenia, czyli do 14 października 2021 r. Dlatego pamiętajcie, aby przed upływem tego terminu przedłużyć ważność legitymacji w dziekanacie WSPiA.

 

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2021
Realizacja: SOLVEO