WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Weź udział w ciekawej konferencji

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów zaprasza wszystkich studentów na VI Ogólnopolską Konferencję Prawa Medycznego. Tym razem tematem dyskusji będzie „E-zdrowie w systemie ochrony zdrowia”. Konferencja odbędzie się w formie on-line na Platformie Zoom w dniach 2 – 3 grudnia 2021 r. Zgłoszenia można wysyłać do 25 października.

Tematyka wydarzenia w szczególnej mierze dotyczyć będzie wpływu pandemii COVID-19 na rozwój e-systemów w ochronie zdrowia. Celem Konferencji jest podniesienie wiedzy prawnej przyszłego personelu medycznego oraz zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat prawa medycznego.

Transmisja wydarzenia będzie prowadzona na kanały social media ELSA Rzeszów. Konferencja składać będzie się z 4 paneli eksperckich poruszających tematykę: narzędzi e-zdrowia w udzielaniu świadczeń zdrowotnych, aspektów prawnych w e-zdrowiu, sztucznej inteligencji w ochronie zdrowia oraz danych osobowych w ochronie zdrowia.

Informujemy także, iż trwa nabór Prelegentów – Uczestników czynnych. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na poniższy mail. Link do formularza https://tiny.pl/9m1jr
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 października 2021 r.

W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii Organizatorzy uprzejmie proszą o kontakt pod adresem email: prawnomedyczna@rzeszow.elsa.org.pl.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2021
Realizacja: SOLVEO