WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Studenci WSPiA wezmą udział w programie „Zwolnieni z teorii”

Platforma projektów społecznych „Zwolnieni z Teorii” to doskonałe połączenie zdobywania wiedzy praktycznej z działalnością charytatywną. Studenci, tworząc projekt społeczny, muszą sami ustalić zakres, harmonogram i budżet imprezy, a potem wdrożyć go w życie. W tym roku do udziału w kolejnej edycji programu „Zwolnieni z teorii” zaprasza Klinika Przedsiębiorczości WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

Spotkanie organizacyjne dotyczące Programu "Zwolnieni z Teorii" odbędzie się w piątek 26 listopada 2021 r. o godz. 14.00. W spotkaniu można uczestniczyć w formie stacjonarnej w sali 119 C (budynek A). Istnieje również możliwość dołączenia on-line za pośrednictwem platformy Zoom. Wystarczy uruchomić poniższy link https://us06web.zoom.us/j/86515332739?pwd=M1RDckxDeVlJL29QZVp4a3IzcXRqZz09 lub wpisać meeting id 865 1533 2739 i passcode: 1111.

Podczas spotkania członkowie Kliniki Przedsiębiorczości przeanalizują regulamin uczestnictwa w programie, a w szczególności wymogi dotyczące rejestracji zespołów oraz pomysłów, które można zrealizować. Omówione zostaną także zasady wyłaniania najlepszych projektów i przyznawania nagród.

„Zwolnieni z teorii” to platforma projektów społecznych, która doskonałe łączy zdobywanie wiedzy praktycznej z działalnością charytatywną. Studenci, tworząc projekt społeczny, muszą sami ustalić zakres, harmonogram i budżet imprezy, a potem wdrożyć go w życie. Uczą się negocjować z partnerami, sponsorami, przygotowują pełną dokumentację. Na każdym etapie mogą jednak liczyć na pomoc ze strony pracowników i opiekunów z WSPiA. To daje ogromne doświadczenie w organizacji dużego przedsięwzięcia i międzynarodowe certyfikaty przyznawane przez platformę „Zwolnieni z Teorii”.

Przypomnijmy, że w ramach platformy „Zwolnieni z teorii” studenci WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej zorganizowali bieg charytatywny pod hasłem „Każdy serce otwiera, bo młodzież na hospicjum zbiera” na rzecz podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Zyskali także nominację do nagrody „Złotego Wilka” przyznawanej przez platformę „Zwolnieni z teorii”.

Więcej na temat działalności Kliniki Przedsiębiorczości WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej znajdziesz tutaj.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2022
Realizacja: SOLVEO