WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Weź udział we "Wróżbach biznesowych"

Jak jest przyszłość ciekawych startupów, które powstały w ostatnich miesiącach? Ocena na początku ich kariery jest jak wróżenie z kart, jednak można próbować. Takiej próby podejmą się uczestnicy kolejnej edycji warsztatów "Wróżby biznesowe". Warsztaty organizuje Klinika Przedsiębiorczości WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

Pomysł na zorganizowanie warsztatów pt. "Wróżby biznesowe" to nawiązanie do typowych zabaw organizowanych z okazji andrzejek. Będą to warsztaty, podczas których zostaną przedstawione założenia biznesowe 10 startupów, które pojawiły się na rynku w minionych miesiącach/latach. Uczestnicy spotkania będą mogli podyskutować o każdym z nich i spróbować ocenić ("wywróżyć") ich szanse na osiągnięcie sukcesu.

W drugiej części spotkania przeanalizowana zostanie obecna sytuacja zaprezentowanych startupów, a uczestnicy zweryfikują skuteczność wcześniejszych wróżb. Na końcu zaprezentowane zostaną różne narzędzia, które ułatwiają weryfikację założeń biznesowych.

Spotkanie pt. "Wróżby biznesowe" odbędzie się 30 listopada 2021 r., o godz. 14:00. Warsztaty odbędą się w formie on-line za pośrednictwem plafromy Zoom (wystarczy uruchomić ten link bądź podać meeting id 842 8211 2684 i passcode: 1111).

Organizatorem warsztatów pt. „Wróżby biznesowe” jest działająca w WSPiA Klinika Przedsiębiorczości. Więcej na temat działalności Kliniki można znaleźć na stronie http://e-klinika-przedsiebiorczosci.wspia.eu/.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2022
Realizacja: SOLVEO