WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS

16. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie 2018

Tegoroczna – 16. edycja Objazdowego Festiwalu Filmowego „WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie” rozpocznie się 14 listopada i potrwa do 17 listopada. Przez cztery dni w czterech różnych miejscach w Rzeszowie będzie można obejrzeć 22 projekcje filmów, których tematyka związana jest z prawami człowieka. Filmy prezentowane będą w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej (bud. A, aula – w dniach 14 i 15 listopada oraz sala nr 23 – w dniu 16 listopada), Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie (17 listopada), Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie przy ul. Osmeckiego 51 (17 listopada), oraz w kawiarni Powoli Cafe w Rzeszowie (17 listopada).

15. Objazdowy Festiwal WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie 2017 w WSPiA

Trudne historie muzułmańskich kobiet, uchodźców, ofiar wojen domowych, więźniów politycznych, prześladowanych dziennikarzy, wyzysku afrykańskich sportowców czy migawki z Donbasu. To tylko wybrane tematy filmów, które będzie można zobaczyć podczas kolejnej edycji Festiwalu Filmów o Prawach Człowieka WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie. Organizatorem imprez jest WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa.

14. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS

17 listopada o godz. 9 rusza 14. edycja Objazdowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie. I jak co roku w Rzeszowie organizowana jest przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą. 18 filmów z całego świata, 4 miejsca festiwalowe i 4 dni — od czwartku do niedzieli — wypełnionych pokazami, wykładami i spotkaniami z nietuzinkowymi gośćmi. WATCH DOCS to jedna z dwóch największych na świecie imprez filmowych, w których zaangażowanie na rzecz praw człowieka łączy się ze sztuką filmową.

13. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS 2015

Kolejna - 9. rzeszowska edycja Festiwalu Filmowego „Watch Docs. Prawa człowieka w filmie.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2019
Realizacja: SOLVEO