WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

List

Dzień dobry szanowny pan Marek! Dziękuje bardzo za wspaniałą wycieczkę do Polski. To były cztery wyjątkowe dni, których nigdy nie zapomnę. Sprawili na mnie wielkie wrażenie Przemyśl, Przeworsk, Sieniawa, Leżajsk i inne miasta i wioski które odwiedziłam dzięki warsztatom. Dzisiaj, jak słyszę słowa „Polska", „Polski", moje serce zaczyna się częściej bić.

Wszystko co zobaczyłam, zapamiętałam na całe życie. Szczególnie wzruszona jestem jacy gościnni są polacy, że tak życzliwie i szczerze przyjmowali nas w Polsce. Niestety, nie mogłam powiedzieć Wam te słowa wdzięczności wtedy, nie bardzo dobrze znam język polski. Ten list tłumaczy mi znajoma.

Co do artykułu, to był wydrukowany nie odrazo po warsztatach. U nas we Wrześniu były wybory i większość miejsca w gazetcie była zajęta polityką. Dopiero, w listopadzie, czytelnicy naszej gazety dowiedzieli się o wycieczce. Swoją opowiedz o Polsce mam zamiar podać do jeszcze jednej gazety Tarnopolskiej. Wam też obowiązkowo odeszlę.

Z ochota wezmę udział w innych warsztatach, oczywiście jak będzie uzupełniona moja kandydatura. Serdecznie życzę Wam mocnego zdrowia, sukcesów w pracy i spełnienia wszelkich zamiarów!

Z wyrazami szacunku Natalia Szostak (Tarnopol)

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO