WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Siedziba WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej

 

Siedziba:
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14 (boczna al. Rejtana)
35-310 Rzeszów
Telefony:

Sekretariat Rektora

17 867 04 00

e-mail: sekretariat.r@wspia.eu

Fax

17 867 04 99

BIURO REKRUTACYJNE

 - Informacja dla Kandydatów na Studia

514 194 892
17 867 04 80
17 867 04 81
e-mail: rekrutacja@wspia.eu

Informacja dla Kandydatów na Studia Podyplomowe

 

17 867 04 12
e-mail: studia.podyplomowe@wspia.eu

Dziekanat
kierunki: Administracja, Zarządzanie

17 867 04 02
e-mail: dziekanat.r@wspia.eu

 

Dziekanat
kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne

17 867 04 01
e-mail: dziekanat.r@wspia.eu

Dziekanat
kierunek Prawo

17 867 04 03
17 867 04 13

e-mail: dziekanat.magisterskie@wspia.eu

Zespół Języków Obcych

17 867 04 94
e-mail: zjo@wspia.eu

Dział Kształcenia Praktycznego

 

17 867 04 33
17 867 04 29
e-mail: praktyki@wspia.eu

Akademickie Biuro Karier

17 867 04 91

e-mail: biuro.karier@wspia.eu

Dział programu "Dziekanat"

17 867 04 04
e-mail: d.dziekanat@wspia.eu

Dział Nowy Wymiar Studiowania

17 867 04 11
e-mail: nws@wspia.eu

Seminaria Doktoranckie

17 86 70 407
Biblioteka Uczelniana

17 867 04 57
17 867 04 54
e-mail: biblioteka@wspia.eu

Dyrektor

17 867 04 44
e-mail: dyrektor@wspia.eu

Dział Administracyjny, Zastępca Dyrektora

17 867 04 46
e-mail: administracja@wspia.eu

Rzecznik Uczelniany

17 867 04 72
e-mail: rzecznik@wspia.eu

Dział Marketingu

17 867 04 48
17 867 04 45

e-mail: marketing@wspia.eu

Stypendia

17 867 04 42

e-mail: stypendia@wspia.eu

Kierownik Biura Rektora

17 867 04 50

e-mail: kbr@wspia.eu

Informatyk

17 867 04 49

e-mail: informatyk@wspia.eu

Inwestycje

17 867 04 53

e-mail: inwestycje@wspia.eu

Samorząd studencki

17 867 04 90

e-mail: samorzad@wspia.eu

Klinika prawa

17 867 04 16

e-mail: klinika.prawa@wspia.eu

System Edukacji Dodatkowej - BED 17 86 70 435 
   
Mapka dojazdowa:

Wyświetl większą mapę

 

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2017
Realizacja: SOLVEO