WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Menu Języki

Centrum Egzaminacyjne TOLES

EGZAMINY TOLES

 

Centrum egzaminacyjne TOLES WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa jest autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym TOLES od stycznia 2011 roku.

Egzaminy TOLES oceniają znajomość angielskiego języka prawniczego pozwalającego na funkcjonowanie w międzynarodowym środowisku prawniczym. Egzaminy są przeprowadzane na trzech poziomach zaawansowania: Foundation, Higher i Advanced. Sesja egzaminacyjna w WSPiA odbywa się w listopadzie.

Studenci kierunku Prawo mogą przygotowywać się do egzaminów TOLES w trakcie lektoratu z języka angielskiego. Umiejętności językowe nabyte w trakcie przygotowań do egzaminów mogą być wykorzystane w obsłudze prawnej klientów zagranicznych, jak też mogą się stać przepustką do pracy w Unii Europejskiej.

Szczegółowe informacje dotyczące egzaminów TOLES oraz pliki do pobrania z przykładowymi testami dostępne są na stronie www.toleslegal.com  jak również u koordynatora egzaminów TOLES pani Danuta Bałanda (dbalanda@wspia.eu)

 

 

Cena egzaminów:

 

Foundation – 540 zł

Higher – 640 zł

Advanced – 740 zł

 

Studentom WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, którzy zdadzą egzamin na poziomie Advanced w przedziale od 201 do 500 punktów, Uczelnia refunduje koszt egzaminów.

 

W roku akademickim 2018/19 Centrum Egzaminacyjne TOLES w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej organizuje egzaminy na poziomach Foundation, Higher oraz Advanced w dniu 22 listopada 2019.

Partnerzy WSPiA

Certyfikaty

Najważniejsze linki

Dane teleadresowe

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia uczelni.
Do góry Wersja klasyczna
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa © 2020
Realizacja: SOLVEO